Včera nám zvolili istoty

Autor: Miroslav Jurčišin | 11.3.2012 o 12:08 | Karma článku: 16,18 | Prečítané:  22559x

Včera nám vyše 1,1 milióna obyvateľov tejto krajiny zvolilo istoty. Nám, všetkým. Máme z toho veľkú radosť, že svojou hlúpotou ovplyvnili aj naše životy. Chcel by som im niečo odkázať.

 

Počúvajte ma sem. Nijaké istoty Ti nikto nezaistí. Jediné istoty sú ako už bolo povedané - dane a smrť. Všetci čo chcú mať istoty, sa musia obrátiť sami na seba! Inak žiadne istoty nebudú. Tie časy sú už dávno preč! Chceš sa mať dobre? Pracuj na sebe. Chceš mať dobrý dôchodok? Zarábaj nadpriemerne. Chceš mať vedomosti? Uč sa! Chceš mať vyšší dôchodok? Pripoisti sa! Ak nie? Máš smolu! Nemôže sa mať každý dobre.

Uvedom si ale jednu vec! Všetky tie tvoje istoty, ktoré si myslíš, že si si včera zvolil, idú na úkor niekoho iného. Práve z môjho zárobku Ti pôjdu peniaze na tvoje istoty. Ver tomu, že ja si to takto neželám! Ver tomu, že ja, Ti zo svojho platu nechcem prispieť štedrejšie! Nemám na to dôvod! Sú to mnou odpracované peniaze. Mnou vydreté vlastné istoty. S tebou nepočítam, pracuj na sebe sám! Ja na sebe pracujem už takmer 20 rokov v školskej lavici, aj inde, veľa som si toho musel odoprieť. NIE ! Nie kvôli tomu aby si mal TY istoty!

Predvolebné reči pána najvyššieho ako daní milionárov. Nie milionárov. Strednú triedu! Práve od týchto ľudí sa mu zbierajú peniaze, aby zabezpečil sociálne slabších, lenivých, neprispôsobivých Rómov,  Grékov a podobne. Uvedom si. Ja nechcem platiť 25 % dane na týchto darmožráčov! Včera si si týmto krokom odpílil ďalší konár! Kto bude prispievať do štátnej kasy ak všetci títo šudia proti ktorým sa pôjde, ktorí prispievajú najviac, odídu do zahraničia ?? Kto ti potom zaistí istoty? Prestaň sa priživovať a začni makať!!! Spoliehaj sa sám na seba ! Komunizmus SKONČIL !

Brigádoval som a rôznych pozíciach. Ľudia na tých najnižších flekoch sa vôbec nemusia mať tak zle. Ale to by si najprv mali isté veci uvedomiť. Neposielať SMSky na superstar. Nevolať do rádií a nekupovať si kvalitné telefóny a adidas oblečenia! Lebo na to nemajú! Áno, sú len hlúpi, ale s tým ja už nič nemám. Je to ich kapusta!

Ešte raz pozdravujem, a pridávam svoj facebook status :

Včerajšie sčítanie idiotov dopadlo podľa očakávaní. Je ich prevažná väčšina.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Po kose na Krym? Zakopnete o tank

Vreckový sprievodca cestovateľov po východných teritóriách, časť III.

KOMENTÁRE

Mala byť ombudsmanka aj na pochode za rodinu?

Bubon, koláž Krista a zástava, celý výjav pripomínal akúsi civilnú procesiu.


Už ste čítali?